El Dorado Versailles 2002/2015 Rare 0.7L

El Dorado Versailles 2002/2015 Rare 0.7L

Dodáme za 1-5 dnů, průměrná doba dodání je 3 dny.

DruhULTRA PREMIUM 2002
Objem lahve0.7L
Obsah alkoholu63.0%
Země původuVlajka Guyana Guyana
KódRUM319007
VýrobceDEMERARA DISTILLERS LTD.
EAN8715151820712

Rare Collection je limitovanou sbírkou vzácných, značkových, vyzrálých rumů El Dorado z jihoamerické Guyany, které jsou lahvovány v sudové síle, nemíchané a nefiltrované za studena. Versailles Rum byl destilován kotlíkovou destilací v roce 2002, plněn do láhví v sudové síle 63% v roce 2015. Destilace probíhala na destilačním zařízení „Wooden Single Pot Still“ z bývalé cukrové plantáže ve Versailles. Tento destilační přístroj pochází z Versailles Estate na západním břehu řeky Demerara. Dnes se nachází v komplexu Demerara Distillers Diamond a je jediným fungujícím zařízením tohoto druhu na světě.Excelentní Rum Vrsailles zrál v sudech po bourbonu v tropických podmínkách ve sklepích společnosti více jak 12let.Plnění do lahví probíhá v Guyaně v sudové síle, bez filtrace za studena s cílem zachovat jedinečný chuťový profil.


Informace o značce EL DORADO

Logo EL DORADO

Ukázat Rum této značky

Rum

Rum je alkoholický nápoj destilovaný z melasy nebo ze šťávy získané z cukrové třtiny. Většina producentů rumu se tak nachází v oblastech, kde je rozvinuto zpracování cukrové třtiny, jako je Austrálie, Indie, ostrov Réunion či oblast Karibiku.

Vstupujete na stránky, kde se prodávají alkoholické nápoje. Prodáváme pouze osobám starším 18 let.

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Další informace