Absolut Elyx 1.0L

Absolut Elyx 1.0L

Dodáme za 1-5 dnů, průměrná doba dodání je 3 dny.

DruhULTRA PREMIUM
Objem lahve1.0L
Obsah alkoholu42.3%
Země původuVlajka Švédsko Švédsko
KódVOD278110
VýrobceTHE ABSOLUT COMPANY
EAN7312040211012
Cena za 1L1 391 Kč

Absolut Elyx je luxusní vodka postavená na principech kvality a řemeslného zpracování, destilovaná v ručně ovládaném měděném kotli již od roku 1921. Výsledkem je oceňovaná vodka s bohatým a hladkým pocitem v ústech. Výrobce ji nazývá "tekutým hedvábím". Každá kapka Absolut Elyx je vyrobena z ozimé pšenice pěstované na statku v jižním Švédsku nedaleko od sídla firmy The Absolut Company. Statek Råbelöf pěstuje pšenici již od roku 1400. Region má ideální klima pro produkci ozimé pšenice se suchými, chladnými zimami a dlouhými, teplými léty. Vodka má díky tomu čistou, plnou a oblou vůni čerstvého chlebu s nádechem anýzu. Plně hebký hedvábný pocit v ústech s vlnami makadamiových ořechů, krémových obilnin a bílé čokolády s tóny másla a čerstvě upečeného chlebu. Závěr je hřejivý a hladký se stopou aromatického koření.

 


Informace o značce ABSOLUT

Logo ABSOLUT

Ukázat Vodka této značky

Vodka

Vodka je druh alkoholického nápoje obsahující obvykle 35–70 % alkoholu. Vodka je většinou čiré barvy, výrazně alkoholické chuti. Vodka se tradičně vyrábí z obilí, ale základní surovinou mohou být i brambory, cukrová řepa, vinná réva či rýže.

Vstupujete na stránky, kde se prodávají alkoholické nápoje. Prodáváme pouze osobám starším 18 let.

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Další informace