Regans Orange Bitter 0.148L

Regans Orange Bitter 0.148L

Skladem 1 ks, odběr dnes od 11:00 - 19:00, více kusů dodáme za 1-5 dnů, průměrná doba dodání je 3 dny.

DruhPOMERANC
Objem lahve0.148L
Obsah alkoholu45.0%
Země původuVlajka Spojené státy americké Spojené státy americké
KódBIT004102
VýrobceSAZERAC COMPANY, INC.
EAN088004190163
Cena za 1L3 338 Kč

Pomerančové bitters Regans' No. 6 vytvořil významný recenzent, spisovatel a renomovaný mixolog Gary 'Gaz' Regan v 90. letech a na výrobě se dohodl s firmou Sazerac. Po mnoho let bylo těžké sehnat pomerančové bitters a když už, tak nevyhovovaly Reganově náročné chuti. Rozhodl se tedy vytvořit vlastní. Po několika pokusech a omylech se nechal inspirovat receptem od Charlese H. Bakera Jr. z knihy "The Gentleman's Companion" a vznikly Orange Bitters No.6 s delikátní pomenčovou chutí doplněnou kořenitými tóny. Ve složení je pomerančová kůra, kardamom, kmín, koriandr, hořec, chinovník a hořkoň. Orange bitters jsou nepostadatelnou ingrediencí v mnoha koktejlech, např. Old Fashioned, Manhattan, Martini Dry, atd.


Informace o značce REGAN'S

Ukázat Bitter této značky

Bitter

Bittery jsou hořké lihoviny, ke kterým též patří hořké vinné aperitivy či hořké likéry, jako jsou kořenové a bylinné pálenky. Všechny bittery tak mají společnou hořkou chuť a příznivě působí na žaludek.

Vstupujete na stránky, kde se prodávají alkoholické nápoje. Prodáváme pouze osobám starším 18 let.

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Další informace