Bomberger's Declaration 0.7L

Bomberger's Declaration 0.7L

Dodáme za 1-5 dnů, průměrná doba dodání je 3 dny.

DruhCASK STRENGTH
Objem lahve0.7L
Obsah alkoholu54.0%
Země původuVlajka Spojené státy americké Spojené státy americké
KódBOU761307
Výrobce
EAN
Cena za 1L3 646 Kč

Michter‘s. Bomberger's Declaration Distillery Bourbon je malosériový Kentucky Straight Bourbon lahvovaný jako 108 Proof neboli o síle 54 %. Ročník 2021 se vyznačuje robustní chutí s širokou škálou chutí. Pro zrání byly vybrány speciální sudy vyrobené z dřeva dubu Muehlenbergova (Quercus muehlenbergii), které nejdříve 3 roky schlo. Podobné sudy byly použity již pro ročníky 2019 a 2020, tento rok byly ale pozměněny úrovně vypálení, což zdůraznilo bohatý charakter a hloubku whiskey. Ve vůni lze nalézt toust a máslový karamel spolu s nádechem švestek. Jeho chuť je výrazná a přitom pozoruhodně hladká, s tóny spáleného cukru s dotekem mléčné a hořké čokolády. Závěr je robustní s komplexní hloubkou.


Bourbon

Bourbon je typ americké whiskey vyráběný z minimálně 51% kukuřice. Zbytek může připadnout na žito nebo pšenici. Destilát obsahuje minimálně 80 proof. Jméno je odvozeno od okresu Bourbon County ve státě Kentucky, kde se tato whiskey vyrábí od 18. století.

Vstupujete na stránky, kde se prodávají alkoholické nápoje. Prodáváme pouze osobám starším 18 let.

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Další informace