Ararat Apricot 0.7L

Ararat Apricot 0.7L

Skladem 1 ks, odběr dnes od 11:00 - 19:00, více kusů dodáme za 1-5 dnů, průměrná doba dodání je 3 dny.

DruhSPECIAL
Objem lahve0.7L
Obsah alkoholu35.0%
Země původuVlajka Arménie Arménie
KódBRA122107
VýrobceYEREVAN BRANDY COMPANY CJSC.
EAN4850001005285
Cena za 1L683 Kč

Ararat Apricot je unikátní spojení dvou autentických symbolů Arménie - arménské brandy a přírodního extraktu z arménské meruňky. Jemné a dokonale vyvážené aroma. Podtóny zralého ovoce s nádechem lékořice a vanilky v jemné chuti a pokračujícím sladkým závěrem čerstvých meruněk. Sladká a velmi příjemná chuť meruňky se hodí zejména k párování s deserty.

ArArAt je již od roku 1887 součástí života milovníků brandy mnoha generací a zůstává nejznámější a nejúspěšnější značkou brandy nejen v Arménii, ale na celém světě. Brandy ArArAt je hrdým nositelem názvu maje­státní hory, kde přistála Noemova archa. Tato mystická hora je nejznámějším arménským symbolem. Rovněž se zde nachází jedny z nejstarších vinic na světě. Společnost Yerevan Brandy Company vyrábí brandy ArArAt již téměř 130 let podle tradiční receptury z arménských bílých hroznů a prame­nité vody. ArArAt se vyrábí kontinuální destilací z vinné révy z místních vinic a zraje v pečlivě vybíraných dubových sudech.

 


Informace o značce ARARAT

Logo ARARAT

Ukázat Brandy této značky

Brandy

Brandy je anglický název pro vinnou pálenku či vínovici, destilát z vína s obsahem alkoholu 35–60 %. Název pochází z nizozemského brandewijn nebo německého Branntwein, což znamená doslova pálené víno.

Vstupujete na stránky, kde se prodávají alkoholické nápoje. Prodáváme pouze osobám starším 18 let.

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Další informace