Magnífica Bica Do Alamique 0.5L

Magnífica Bica Do Alamique 0.5L

Skladem 1 ks, odběr dnes od 11:00 - 19:00, více kusů dodáme za 1-5 dnů, průměrná doba dodání je 3 dny.

DruhTRADITIONAL
Objem lahve0.5L
Obsah alkoholu48.0%
Země původuVlajka Brazílie Brazílie
KódCAC109105
Výrobce
EAN
Cena za 1L1 272 Kč

Cachaça Magnífica se destiluje v trojité měděné nádobě známé jako Alegria – jedna z mála, která v Brazílii stále ještě funguje. Tekuté zbytky z destilace se používají jako hnojivo, čímž se do země vrací organický materiál z cukrové třtiny. Ke zrání zde používají sudy z ipê, jednoho z nejušlechtilejších dřev v Brazílii, a sudy z amerického dubu po bourbonu. Cachaça Magnífica Bica do Alambique putuje z destilačního přístroje rovnou do láhve – bez zrání či naředění. Tato cachaça má 48 % alkoholu, což je legislativou povolené maximum. Silná, a přesto jemná chuť potěší všechny milovníky destilátů z čerstvé šťávy cukrové třtiny. V chuti lze zachytit tóny kaparů, lanýžů a třešní.


Informace o značce Cachaça Magnífica

Ukázat Cachaca této značky

Cachaca

Cachaça je brazilský národní alkoholický nápoj známý též jako brazilský rum. K výrobě se používá samotná šťáva z cukrové třtiny, nikoliv odpadní melasa. Cukrová třtina se nejdřív lisuje, šťáva se nechává kvasit a nakonec prochází destilací a ředěním.

Vstupujete na stránky, kde se prodávají alkoholické nápoje. Prodáváme pouze osobám starším 18 let.

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Další informace