Magnífica Single Cask 9 0.7L

Magnífica Single Cask 9 0.7L

Skladem 1 ks, odběr dnes od 11:00 - 19:00, více kusů dodáme za 1-5 dnů, průměrná doba dodání je 3 dny.

DruhAGED
Objem lahve0.7L
Obsah alkoholu47.0%
Země původuVlajka Brazílie Brazílie
KódCAC109907
Výrobce
EAN
Cena za 1L3 274 Kč

Cachaça Magnífica Single Cask představuje limitovanou edici láhví pocházejících z jediného sudu. Při výběru mezi nejstaršími sudy ve sklepě rozhoduje kvalita výsledného produktu, která musí být výjimečná. Každá láhev je individuálně očíslovaní a je na ní uvedené konkrétní datum destilace a obsah alkoholu. Barva, vůně a chuť jednotlivých šarží se liší, každý sud totiž nabízí jedinečný produkt. Cachaça Magnífica vzniká v místě vzdáleném 100 km od města Rio de Janeiro. Přesto jde o nedotčené prostředí s čistým vzduchem a vodou, jež se nachází ve výšce 800 m n. m. Cukrová třtina pro výrobu cachaça pochází z vlastních plantáží výrobce, který dbá na ekologickou produkci.


Informace o značce Cachaça Magnífica

Ukázat Cachaca této značky

Cachaca

Cachaça je brazilský národní alkoholický nápoj známý též jako brazilský rum. K výrobě se používá samotná šťáva z cukrové třtiny, nikoliv odpadní melasa. Cukrová třtina se nejdřív lisuje, šťáva se nechává kvasit a nakonec prochází destilací a ředěním.

Vstupujete na stránky, kde se prodávají alkoholické nápoje. Prodáváme pouze osobám starším 18 let.

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Další informace