A.H. Riise Frogman Conventus Ranae 0.7L

A.H. Riise Frogman Conventus Ranae 0.7L

Skladem 2 ks, odběr dnes od 11:00 - 19:00, více kusů dodáme za 1-5 dnů, průměrná doba dodání je 3 dny.

DruhPREMIO
Objem lahve0.7L
Obsah alkoholu60.0%
Země původuVlajka Spojené státy americké Spojené státy americké
KódRUM308907
VýrobceDANSK-VESTINDISK ROM KOMPAGNI
EAN5712421510000
Cena za 1L1 701 Kč

A.H. Riise Frogman Conventus Ranae je již druhá edice věnovaná dánské speciální námořní jednotce Frømandskorpset (Frogmans Corp; Sbor žabáků), tentokrát se 60% alkoholu k oslavě 60. výročí vzniku sboru. Název této edice odkazuje na formální sdružení Conventus Ranae (z latiny "shromáždění žabáků"), ke kterému se po dokončení služby mohou "Žabáci" připojit. Cílem spolku je posílit vazby mezi vysloužilými a aktivními členy.

Jako ostatní z řady A.H. Riise Danish Navy, je i tento vyroben z melasy pomalou fermentací a metodou "Pot Still". Rum má zlatavě červenou barvu. I přes vyšší obsah alkoholu má jemné aroma, kterému dominuje balsamico, moka a pomerančová kůra. V chuti je již síla alkoholu více znát, objevují se stejné ingredience jako ve vůni, které doplňují kokos a ananas. Bohaté, krémové zakončení s tóny tmavé čokolády a moka kávy.

 


Informace o značce A.H. RIISE

Logo A.H. RIISE

Ukázat Rum této značky

Rum

Rum je alkoholický nápoj destilovaný z melasy nebo ze šťávy získané z cukrové třtiny. Většina producentů rumu se tak nachází v oblastech, kde je rozvinuto zpracování cukrové třtiny, jako je Austrálie, Indie, ostrov Réunion či oblast Karibiku.

Vstupujete na stránky, kde se prodávají alkoholické nápoje. Prodáváme pouze osobám starším 18 let.

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Další informace