A.H. Riise Naval Cadet 0.7L

A.H. Riise Naval Cadet 0.7L

Skladem 2 ks, odběr dnes od 11:00 - 19:00, více kusů dodáme za 1-5 dnů, průměrná doba dodání je 3 dny.

DruhBLACK
Objem lahve0.7L
Obsah alkoholu42.0%
Země původuVlajka Spojené státy americké Spojené státy americké
KódRUM309307
VýrobceDANSK-VESTINDISK ROM KOMPAGNI
EAN5712421670001
Cena za 1L1 569 Kč

A.H. Riise Naval Cadet je další kousek ze série Royal Danish Navy. Řada A.H. Riise Royal Danish Navy byla vytvořena na počest hrdé historie a dlouhotrvajících tradic Dánského královského námořnictva. Toto vydání je věnováno nejstarší Námořní akademii (Søværnets Officersskole - Royal Danish Naval Academy) na světě, založené roku 1701. Od roku 1848 je povinnou výbavou Námořního sboru kadetů dýka M/1848, kterou kadeti nosí v černém pouzdře zavěšeném přes pravé rameno. Poté, co je kadet jmenován námořním důstojníkem, je kadetská dýka nahrazena šavlí.

Rum Naval Cadet má barvu leštěného palisandru s hřejivým odstínem. Elegantní a hluboké aroma pomerančové kůry, kořenu lékořice, kokosu a máty s dotekem přezrálého tropického ovoce. Bohatá, kulatá a sladká chuť je vyvážena tóny eukalyptu, máty a citrusů s hořkostí balsamico a lékořice. Dlouhý a trvalý závěr měnící se z ovocně vláčného do měkce hřejivého s tóny kůže.


Informace o značce A.H. RIISE

Logo A.H. RIISE

Ukázat Rum této značky

Rum

Rum je alkoholický nápoj destilovaný z melasy nebo ze šťávy získané z cukrové třtiny. Většina producentů rumu se tak nachází v oblastech, kde je rozvinuto zpracování cukrové třtiny, jako je Austrálie, Indie, ostrov Réunion či oblast Karibiku.

Vstupujete na stránky, kde se prodávají alkoholické nápoje. Prodáváme pouze osobám starším 18 let.

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Další informace