A.H. Riise Non Plus Ultra La Galante 0.7L

A.H. Riise Non Plus Ultra La Galante 0.7L

Skladem 2 ks, odběr dnes od 11:00 - 19:00, více kusů dodáme za 1-5 dnů, průměrná doba dodání je 3 dny.

DruhULTRA PREMIO
Objem lahve0.7L
Obsah alkoholu43.4%
Země původuVlajka Spojené státy americké Spojené státy americké
KódRUM309007
VýrobceDANSK-VESTINDISK ROM KOMPAGNI
EAN5712421105008
Cena za 1L3 174 Kč

Novinka A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante je jemná a extravagantní interpretace ultimátního vydání série Non Plus Ultra. Non Plus Ultra La Galante je pojmenován po Kolumbově lodi Santa Maria La Galante, kterou se plavil, když objevil Západní Indii (Ameriku). Tato exkluzivní směs limitované edice je vyrobena s tím nejlepším ze západní Indie a Střední Ameriky. Každý jednotlivý sud je pečlivě vybírán, aby se vytvořila špičková vyzrálá směs, která zachycuje podstatu Západní Indie a flóru ostrovů. Chuť je komplexní, plná a hladká kořenitá s nádechem pomeranče, krémové vanilky a citronu s tóny z dubových sudů té nejlepší kvality. Podněcující vůně pomeranče, karamelu, crème brulé a vanilky s aromatického dřeva, které divoce roste v Západní Indii.


Rum

Rum je alkoholický nápoj destilovaný z melasy nebo ze šťávy získané z cukrové třtiny. Většina producentů rumu se tak nachází v oblastech, kde je rozvinuto zpracování cukrové třtiny, jako je Austrálie, Indie, ostrov Réunion či oblast Karibiku.

Vstupujete na stránky, kde se prodávají alkoholické nápoje. Prodáváme pouze osobám starším 18 let.

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Další informace