Absolut Elyx 0.7L

Absolut Elyx 0.7L

Dodáme za 1-5 dnů, průměrná doba dodání je 3 dny.

DruhULTRA PREMIUM
Objem lahve0.7L
Obsah alkoholu42.3%
Země původuVlajka Švédsko Švédsko
KódVOD278107
VýrobceTHE ABSOLUT COMPANY
EAN7312040217014
Cena za 1L1 110 Kč

Absolut Elyx je luxusní vodka postavená na principech kvality a řemeslného zpracování, destilovaná v ručně ovládaném měděném kotli již od roku 1921. Výsledkem je oceňovaná vodka s bohatým a hladkým pocitem v ústech. Výrobce ji nazývá "tekutým hedvábím". Každá kapka Absolut Elyx je vyrobena z ozimé pšenice pěstované na statku v jižním Švédsku nedaleko od sídla firmy The Absolut Company. Statek Råbelöf pěstuje pšenici již od roku 1400. Region má ideální klima pro produkci ozimé pšenice se suchými, chladnými zimami a dlouhými, teplými léty. Vodka má díky tomu čistou, plnou a kulatou vůni s nádechem anýzu a čerstvého chlebu s tóny bílé čokolády, obilnin a koření. Plně hebký hedvábný pocit v ústech s vlnami makadamiových ořechů, krémových obilnin a bílé čokolády s tóny másla a čerstvě upečeného chlebu. Lehká svěží ořechovost s vyváženým nádechem jemného koření. Závěr je hřejivý, hladký a kulatý s tóny ořechů a koření.


Informace o značce ABSOLUT

Logo ABSOLUT

Ukázat Vodka této značky

Vodka

Vodka je druh alkoholického nápoje obsahující obvykle 35–70 % alkoholu. Vodka je většinou čiré barvy, výrazně alkoholické chuti. Vodka se tradičně vyrábí z obilí, ale základní surovinou mohou být i brambory, cukrová řepa, vinná réva či rýže.

Vstupujete na stránky, kde se prodávají alkoholické nápoje. Prodáváme pouze osobám starším 18 let.

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Další informace